Bond. J&T Bond. Zamíchaný a netřepaný fond. Investice roku.

Máme neskrývanou radost, o kterou se s vámi musíme podělit a zároveň vám chceme nabídnout možnost podílet se na nejlepší investiční příležitosti spolu s námi. Někteří z vás už vyzkoušeli, jiní stále čekají. Zkuste to s námi, už od 300 Kč měsíčně nebo jednorázově. Za rok 2017 byl výnos 4,46 % p.a. Vlastní kapitál k 23. 4. 2018 je více než 4,8 mld. Kč!

Fond J&T Bond se stal absolutně nejlepší investicí roku 2017

Potvrdili to odborníci a potvrzují to i nadprůměrné výnosy, které jsou 5,31 % p.a. od zahájení činnosti fondu k 5. 2. 2018. Je to fond smíšený, ve kterém je zamícháno to nejlepší z investic J&T a to nejlepší z investic druhých. A je „netřepaný“, ve svých výnosech stálý a nekolísavý. A je v korunách…

J&T BOND CZK je postavený na investičních nástrojích, především na dluhopisech, do kterých investuje skupina J&T. Určen je zejména těm investorům, kteří v střednědobém horizontu požadují výnos výrazně přesahující zhodnocení bankovních vkladů. Např. za rok 2017 byl výnos 4,46 % p.a.!

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat.

 

Podrobněji o absolutně nejlepší investici roku 2017:

Nejlepší investicí roku je J&T Bond. Únorové vyhlašování analýzy českého investičního trhu za uplynulý rok se už stalo tradicí. Letos se soutěž, za níž stojí společnost Fincentrum a magazín Forbes, uskutečnila již poosmé. Vítězem kategorie Smíšený fond a také absolutním vítězem byl vyhlášen fond J&T Bond. J&T Bond tak převzal vítěznou štafetu od fondu J&T Money, který získal prestižní ocenění Investice roku v kategorii Smíšený fond v historii soutěže už dokonce třikrát. J&T Bond EUR pak v obdobné soutěži uspěl na Slovensku. Hodnocení fondů je založené na objektivních a proklientských kritériích a poměr čistého výnosu a rizika investice do fondu je vhodný pro srovnání jednotlivých fondů, které se drobným investorům nabízí. Vyhlášení výsledků proběhlo během slavnostního večera, který se uskutečnil 8. února v prostorách České národní banky. Skvělé nápady a odvážná rozhodnutí Fond J&T Bond patří v portfoliu banky u klientů k nejoblíbenějším. Cílem jeho investiční politiky je dosažení kapitálového růstu v dlouhodobém horizontu zejména prostřednictvím investic do dluhopisů, a to i instrumentů s vyšším investorským rizikem. „Růst hodnoty fondu stojí na středně- dobých dluhopisech – investičních nápadech skupiny J&T, které jsou doplněny o efektivní mix dalších firemních a státních dluhopisů. Tím vzniká potenciál velmi zajímavého výnosu s možností diverzifikace rizika,“ říká portfolio manažer Martin Kujal. Výnos fondu od zahájení činnosti činil k 31. lednu letošního roku 5,36% p. a. „Kromě skvělých nápadů J&T, které tvoří přibližně 40% portfolia, se nám podařilo uskutečnit několik dalších rozhodnutí, které fondu pomohly k dobré výkonnosti. Na začátku roku 2016 jsme investovali do dluhopisů energetických firem, které byly v té době v nemilosti, a také do vybraných ruských společností. V roce 2017 jsme nadále drželi velký podíl v ropných firmách a vsadili jsme na podřízené dluhopisy evropských bank a na rozvíjející se trhy v lokálních měnách,“ popisuje strategii vedoucí k úspěchu Martin Kujal. Pro letošní rok odhaduje portfolio manažer výnos nižší o 1 až 2%, než fond dosáhl v loňském roce.

O fondu – Martin Kujal: Od začátku stojí za fondem J&T BOND zkušený portfolio manažer Martin Kujal. Růst hodnoty fondu staví na střednědobých dluhopisech – investičních nápadech skupiny J&T, které jsou doplněné o efektivní mix dalších firemních a státních dluhopisů. Fond také pracuje se zajištěním jak měnového, tak úrokového rizika. V majetku fondu jsou zastoupeny třeba dluhopisy energetického holdingu EPH nebo bondy společnosti Sazka Group, která drží podíly v několika evropských loterijních společnostech.

Zdroj: Tisková zpráva
Obrázek: Printscreen z webu jtbank.cz