Náš Tip: J&T MONEY CZK – zhodnocení 4,65 % p. a. od založení – nositel titulu Investice roku 2016!

Fond J&T MONEY je nositelem titulu Investice roku v kategorii Smíšené fondy za roky 2013, 2015 a 2016.

 

Cílem investiční politiky fondu je dosažení kapitálového růstu v dlouhodobém horizontu a zhodnocování aktiv nad úrovní výnosu bankovních vkladů a to zejména prostřednictvím investic do nástrojů s pevným výnosem, především dluhových cenných papírů, instrumentů peněžního trhu včetně směnek, termínovaných vkladů a dalších finančních instrumentů. Fond není ve výběru dluhopisů omezován kategorií emitenta, mírou modifikované durace dluhopisového portfolia, ani požadavky na hodnocení kvality držených dluhopisů (rating). Fond je určen investorům, kteří se chtějí podílet na investičních nápadech skupiny J&T a kteří požadují výnos přesahující zhodnocení bankovních vkladů.

Vítězem odborného hodnocení a zároveň nositelem titulu Investice roku 2016 v kategorii Smíšené fondy se stal podílový fond J&T Money CZK otevřený podílový fond. Potvrdil tak dlouhodobou stabilitu a kvalitu, neboť ocenění se mu v této soutěži dostalo již podruhé. Výsledky šestého ročníku analýzy domácího trhu podílových fondů Fincentrum & Forbes Investice roku vyhlásila společnost Fincentrum ve spolupráci s magazínem Forbes.

Tento fond je vhodný pro krátkodobé investice, investiční horizont je jeden rok. Pokud uvažujete investovat peníze na několik let, k tomu je vhodný fond J&T BOND CZK, u nějž je investiční horizont 3 roky.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.